Usługi Informatyczne dla Domu

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów wprowadzamy nowe usługi opłacane abonamentem dla wszystkich konsumentów, którzy mają z nami podpisane umowy na świadczenie usługi Home (Radio, Osiedla i FIBER).

Jak zwykle, sprawa jest prosta. Przy podpisywaniu umowy, wybieramy dodatkową usługę, lub aneksujemy istniejącą umowę. Wykupienie abonamentu uprawnia do:

- Korzystania w ramach abonamentu z pomocy informatycznej - posiadamy wiedzę z zakresu systemów - MS Windows, Linux, Mac OS X
- naprawy komputerów, konfiguracji urządzeń i sieci komputerowej,
- porad przy rozbudowie sieci w domu,
- porad przy zakupie sprzętu, modernizacji, wykorzystywaniu nowych technologii - streaming, monitoring, zabezpieczenie rodzicielskie, rozwiązania
- rabatu na zakup urządzeń komputerowych
- odbioru i zwrotu sprzętu przyjętego do naprawy

Jeżeli problem nie będzie do rozwiązania w przeciągu godziny od przystąpienia do pracy, lub w wykupionym czasie, nasz informatyk zabierze komputer do serwisu (przyjedzie po niego jeżeli pomoc jest zdalna), zdiagnozuje problem, przedstawi czas i koszt rozwiązania problemu. Po akceptacji rozwiążemy problem, przywieziemy komputer do domu i podłączymy go spowrotem pokazując zmiany oraz testując działania komputera z siecią domową.

Informatyk w abonamencieCzas

Cena Brutto

Czas niekreślony

Cena Brutto

12 miesięcy

Cena Brutto

24 miesiące

 1 godzina zdalna90 zł45 zł35 zł
 1 godzina na miejscu (2h zdalne)140 zł70 zł45 zł
 3 godziny na miejscu (6h zdalnych)240 zł120 zł70 zł
Każda kolejna godzina1h serwisowa w godzinach pracy biura80 zł60 zł40 zł

Usługi świadczone są w godzinach 10-18 od Poniedziałku do Piątku oraz 10-15 w Soboty.
Istnieje możliwość umówienia się na wizytę poza godzinami pracy, jednak wymaga to umówienie wizyty na przynajmniej 3 dni wcześniej. W godzinach 18-21 czas rozliczany będzie licząc każdą godzinę jako 1,5 godz.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY!

Usługi Informatyczne dla Domu