Rejestracja FTTH

Szanowni Państwo,

od drugiego kwartału 2015 roku, rozpoczynamy budowę sieci światłowodowej dla mieszkańców (FTTH) na terenie gminy Łomianki.
Naszym celem jest zbudowanie sieci na terenie całej gminy, jednak gdzieś trzeba zacząć. Zachęcamy Państwa do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego. Dzięki zapisaniu się pomogą nam Państwo w wyborze lokalizacji (osiedla) od której powinnismy zacząć. Prosimy o przekazanie informacji o formularzu swoim sąsiadom. Ulice, które w pierwszej kolejności osiągną 70% zgłoszeń, zostaną w tej samej kolejności wzięte pod uwagę w planie budowy. 
Wypełniając rzetelnie swoje dane, pomogą nam Państwo także w szybkim kontakcie ze sobą, w momencie przystępowania do inwestycji i umawianiu instalacji w Państwa domu. Dodatkowo, proponujemy Państwu wyjątkową promocję. Osoby, które wypełnią formularz otrzymają 100 zł rabatu na opłatę instalacyną (w tej chwili nieokreśloną) przy buowaniu przyłącza do domu.

 

element_03

Adres:

Twój obszar zamieszkania:

Jesteś zainteresowany usługą:

Internet

TV

Telefon

Usługi informatyczne

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych i akceptuję

mapka

INFORMACJA DLA OSÓB BUDUJĄCYCH DOMY LUB WYKAŃCZAJĄCYCH OGRODY
Mogą Państwo znacznie przyspieszyć budowę przyłącza, zakopująć w ślad za przyłączem wodnym, lub na minimum 25cm pod ziemię, rurę RHDP (peszel) o średnicy nie mniejszej niż 2cm, między brzegiem działki od strony ulicy a rozdzielnią wewnątrz domu czy fasadą budynku. Pozwoli to także, na uniknięcie niepotrzebnej ingerencji w wykończone ogrody czy elementy kostki przed domem.


INFORMACJA DLA DEWELOPERÓW
Od 1 wrzesnia uruchamiamy Telewizję, Internet i Telefon przez światłowód. Osiedla „Tęcza” i „Równoległa” ruszają od razu. Każdemu deweloperowi, który zarządza, buduje lub będzie budował osiedle na terenie miasta Łomianki, Kiełpina, Burakowa i Dabrowy w 2014 lub 2015 roku gwarantujemy podpięcie na koszt IBS. Jedynym warunkiem jest, że od każdego mieszkania wkopany zostanie RHDP/peszel <2cm do jednej centralnej lokalizacji na osiedlu. Resztę pokrywa IBS. Dajemy możliwość promowania osiedla od razu z informacją o tych usługach. Usluga jest świadczona po światłowodzie do samego domu. Możemy tez dostarczyć materiały marketingowe do dodania do własnych ulotek.