Usługi Informatyczne dla Domu

Usługi Informatyczne dla Domu

Informatyk w abonamencie

Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów wprowadzamy nowe usługi opłacane abonamentem dla wszystkich konsumentów, którzy mają z nami podpisane umowy na świadczenie usługi Home (Radio, Osiedla i FIBER).

Jak zwykle, sprawa jest prosta. Przy podpisywaniu umowy, wybieramy dodatkową usługę, lub aneksujemy istniejącą umowę. Wykupienie abonamentu uprawnia do:

– Korzystania w ramach abonamentu z pomocy informatycznej – posiadamy wiedzę z zakresu systemów – MS Windows, Linux, Mac OS X
– naprawy komputerów, konfiguracji urządzeń i sieci komputerowej,
– porad przy rozbudowie sieci w domu,
– porad przy zakupie sprzętu, modernizacji, wykorzystywaniu nowych technologii – streaming, monitoring, zabezpieczenie rodzicielskie, rozwiązania
– rabatu na zakup urządzeń komputerowych

Informatyk w abonamencie Czas

Cena Brutto

Czas niekreślony

Cena Brutto

12 miesięcy

Cena Brutto

24 miesiące

1 godzina zdalna 90 zł 45 zł 35 zł
1 godzina na miejscu (2h zdalne) 140 zł 70 zł 45 zł
3 godziny na miejscu (6h zdalnych) 240 zł 120 zł 70 zł
Każda kolejna godzina 1h serwisowa w godzinach pracy biura 80 zł 60 zł 40 zł

Jeżeli problem nie będzie do rozwiązania w przeciągu godziny od przystąpienia do pracy, lub w wykupionym czasie nasz informatyk zabierze komputer do serwisu, zdiagnozuje problem, przedstawi czas i koszt rozwiązania problemu. Po akceptacji rozwiążemy problem, przywieziemy komputer do domu i podłączymy go spowrotem pokazując zmiany oraz testując działania komputera z siecią domową.

Usługi świadczone są w godzinach 10-18 od Poniedziałku do Piątku oraz 10-15 w Soboty.
Istnieje możliwość umówienia się na wizytę poza godzinami pracy, jednak wymaga to umówienie wizyty na przynajmniej 3 dni wcześniej. W godzinach 18-21 czas rozliczany będzie licząc każdą godzinę jako 1,5 godz.