Telewizja Cyfrowa

Wraz z operatorem JAMBOX, przygotowaliśmy Państwu wyjątkową ofertę telewizji cyfrowej. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z oferty wielu operatorów w jednej usłudze telewizyjnej od naszej firmy.

Usługa jest już dostępna na osiedlach „Równoległa” i „Tęcza”. Pracujemy nad podłączaniem kolejnych lokalizacji.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą na swoim osiedlu, prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem 22 201 13 00. Możliwe, że nasza infrastruktura już obejmuje Państwa lokalizację.

Jeżeli mieszkają Panstwo w domku jednorodzinnym na terenie naszej gminy, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego pod tym linkiem.

  • Ponad 227 kanałów w tym 69 w jakości HD w pełnej ofercie
  • Nagrywanie i zatrzymywanie TV (opcja dodatkowa)
  • Możliwość dopasowania dodatkowych pakietów tematycznych i premium HBO, CANAL+, CINEMAX – płacisz tylko za to co oglądasz
  • Opcja Multiroom – telewizja w drugim pokoju
  • Wideo na życzenie VOD
  • Znakomita oferta filmowa dla każdego w każdym wieku
  • Najlepszy sport, mecze T-Mobile Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europejskiej UEFA, ligi angielskiej, hiszpańskiej, żużlowej ENEA Ekstraligi, NBA i inne dyscypliny

ULOTKA DO POBRANIA

Telewizja HD (High Definition) to bezkompromisowa jakość obrazu. HD to duży skok do przodu w porównaniu do standardowej telewizji SD (Standard Definition). Wyższa rozdzielczość oznacza większą ilość pikseli na ekranie telewizora, przez co obraz jest kilkukrotnie bardziej szczegółowy i ostry. Przy standardowej rozdzielczości na ekranie wyświetlane jest 576 linii poziomych, natomiat przy HD ta ilość to nawet 1080 linii. W telewizji JAMBOX nie idziemy na kompromisy, każdy kanał HD emitujemy w najlepszej możliwej jakości w jakiej dostarcza nam sygnał nadawca. Niektóre kanały mogą mieć przepływności rzędu 20Mbps!

Format panoramiczny 16:9 i dźwięk przestrzenny
Obraz HD jest zazwyczaj wyświetlany w proporcjach 16:9 (standardowa telewizja to 4:3) przez co obraz jest szeroki tak jak w kinie. Oprócz panoramiczenego formatu, większość programów w formacie HD nadaje także dźwięk przestrzenny. Jeśli dysponujesz odpowiednim sprzętem audio możesz podłączyć dekoder JAMBOX do twojego systemu dźwięku przestrzennego i poczuć się tak jakby brało się udział w tym co się ogląda.

Aby korzystać z telewizji wysokiej rozdzielczości wystarczy wybrać jeden z dekoderów JAMBOX HD i podłączyć go kablem HDMI do swojego telewizora HD. Tylko połączenie przez HDMI daje najlepszą cyfrową jakość.

INFORMACJA DLA OSÓB BUDUJĄCYCH DOMY LUB WYKAŃCZAJĄCYCH OGRODY
Mogą Państwo znacznie przyspieszyć budowę przyłącza, zakopująć w ślad za przyłączem wodnym, lub na minimum 70cm pod ziemią, rurę RHDP (peszel) o średnicy nie mniejszej niż 2cm, między brzegiem działki od strony ulicy a rozdzielnią wewnątrz domu czy fasadą budynku. Pozwoli to także, na uniknięcie niepotrzebnej ingerencji w wykończone ogrody czy elementy kostki przed domem.


INFORMACJA DLA DEWELOPERÓW
Od 1 wrzesnia uruchamiamy Telewizję, Internet i Telefon przez światłowód. Osiedla „Tęcza” i „Równoległa” ruszają od razu. Każdemu deweloperowi, który zarządza, buduje lub będzie budował osiedle na terenie miasta Łomianki, Kiełpina, Burakowa i Dabrowy w 2014 lub 2015 roku gwarantujemy podpięcie na koszt IBS. Jedynym warunkiem jest, że od każdego mieszkania wkopany zostanie RHDP/peszel <2cm do jednej centralnej lokalizacji na osiedlu. Resztę pokrywa IBS. Dajemy możliwość promowania osiedla od razu z informacją o tych usługach. Usluga jest świadczona po światłowodzie do samego domu. Możemy tez dostarczyć materiały marketingowe do dodania do własnych ulotek.